Lady Gaga stila revolūcija

24 Jūl

Lady Gaga, jeb Stefani Džoannu Andželīnu Germanotu jau pazīstam no 2009. gada. Domāju , ka mēs visi viņu iepazinām ar dziesmu „Poker Face”. (Tagad mums šī dziesma ir kā izteiciens, vai ne? :D) Ar katru dienu Lady Gaga kļūst arvien dīvaināka.  Dīvaini tērpi, pārak augstas kurpes, dīvainas frizūras utt. Dziesmas melodijas ir apburošas, taču vārdi ir kā sapuvusi rozīne. Taču šodien mēs nerunāsim par to, bet gan par viņas stilu un kā tas mainās.

Z100’s Jingle Ball 2008 – Press Room

Man patīk viņas mati, kleita,kaut arī tā ir mazliet dīvaina nav jābaidas būt trakai, patīk arī kurpes, taču skropstas , manuprāt, šoreiz ir mazliet par biezu, kā puķes. Šeit mēs vēl mūsu uzlēcošo zvaigzni varam redzēt normālā paskatā ar skaistu sniega baltu kleitu.

Video Music Awards 2009 (VMA’s)

Lūk šeit mēs varam redzēt… man pat nav vārdu, lai raksturotu šo. Ja godīgi, tad manās acīs viņa izskatās pēc vārnas ar blondiem matiem un salaustu kaklu. Kāds te laikam ir pārspīlējis ar cenšanos… Taču arī cepure nepalīdzēja, jo man atgādina putnubiedēkļa cepuri (nabaga putnu biedēklis, viņš tagad ir bez cepures, nelieši tādi :D).


Grammy Awards 2010

Man patīk viņas make-up, mati un pat zvaigzne, kuru viņa tur rokās. Kleita ir dīvaina, taču, kaut kas man tajā patīk, bet ja paskatās tuvāk, tad izskatās vienkārši dīvaini un it īpaši kurpes (so strange).

CFDA  Awards 2011 (Council of Fashion Designers of America) 

Dīvaini, tas ir viss ko varu pateikt, šoreiz man nekas nepatīk, vienīgais lūpukrāsa 😀 Jau kārtējo reizi Lady Gaga mēs redzam  pārlieku augtās papēžui kurpēs (viņa laikam nekad nesapratīs, ka tas ir bīstami viņas dzīvībai :D). Kleita izskatās ļoti dīvaini, it īpaši kopā ar kurpēm. Teikšu tā, tērps nemaz nav izdevies.:(

Grammys 2012

Jau kuro reizi mēs Lady Gaga redzam melnā kleitā. Kāpēc Lady Gaga patīk melna krāsa? Kaut arī to taču nevar nosaukt par kleitu, tas ir vienkārši audums pārklāts pār šortiem un uz auduma virsū uzlikts metāls.

Katru reizi paskatoties uz viņu, mani pārmāc jautāums. “Kāpēc Lady Gaga nevar būt vienkārš cilvēks kurš izceļas nevis ar dīvainiem un šausmīgiem tēpiem, bat gan ar savu skaistumu ierodoties krāšņā normālā kleitā? Acīmredzot tam ir kāds iemesls. Taču kāds? Vai arī vienkārši…” Cerams nākamreiz mēs viņu neieraudzīsim kādā no viņas gaļas tērpiem. 😀

Jauku dienu,

Anna

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: