Vasaras brīvlaiks

2 Jūl

Nezinu kā jūs, bet es, izejot no skolas, no prieka gribēju vai uzsprāgt. Un tai brīdī es iedomājos kā tas būtu, ja pēkšņi skolas pagalmā ieskanētos skaļa, jautra mūzika un visi, kas iznāktu, izskrietu pa skolas durvīm sāktu dejot un priecāties par vasaras brīvlaiku!  Es visu savu dzīves laiku iedomājos kā  vienu dejošanu, jautrību, ballītes un mūziku…

Kā jau parasti, skolas laikā mēs gaidām vasaru, bet kad tā pienāk, tā aizskrien kā vējš gar ausīm.

Vasarā vienmēr aizbraucu pie vecmammas uz Līvāniem. Šovasar laiks ir tik aizņemts, ka šaubījos, ka visu paspēšu :D. Taču Dievs visu vienmēr sakārto vislabāk.

Pašlaik kopā ar māsīcu esam pie vecmammas. Ejam uz dārzu un katru dienu tiecamies pēc peldes.  Ah, kā var vispār pavadīt vasaru bez peldēšanās???

Šī vasara mums ir īpaša ar to, ka parasti mēs ar māsīcu strīdējāmies, bet šogad vairs ne. Bez ķircināšanās iztikt, protams, nesanāk, bet strīdu mūsu starpā gan vairs nav!

Izskatās, ka šī gada vasara izdosies ideāla un interesanta. Pavisam nesen, pirms dažām dienām mans brālis salaulājās. Tas bija tik aizkustinoši! Tajā brīdī, kad mans brālis teica “jā” vārdu, man notecēja divas lielas asaras. Viena par to, ka viņš teica “jā” un otrs par to, ka viņa līgaviņa,  Andra, arī raudāja…

Tā JAU ir mana labākā vasara!

Saulainā vasarā,

Anna

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: