Lūgsimies par Japānas zemi

21 Mar

Visiem zināms ir notikums Japānā.  Bojā gāja tūkstošiem cilvēku tāpēc, ka notika cunami un deviņas balles stipra zemestrīce. Pašlaik valsts, kura bija viena no bagātākajām pasaulē, šīs katastrofas dēļ ir zaudējusi miljardus.

Visvairāk mani izbrīnīja tas, ka cilvēki brīdī, kad cunami vilnis uzgāzās Japānai, saglabāja mieru. Personīgi, ja šajā gadījumā tur būtu es un redzētu, ka man tuvojas milzīgais vilnis, dzirdētu tās visas avārijas sirēnas, neesmu droša, ka spētu saglabāt šādu  mieru…

Ja tev liekas, ka tas tik tāds nieciņš, tad pārliecinies pati, tas nav nemaz tik niecīgs notikums! Ta ir nopietna traģēdija, kas skārusi skaistu, varenu zemi.

Lūgsim par šo tautu! Varbūt tev gribēsies lūgt par viņiem, lai šis lielais cilvēku vairums kas vēl ir palicis, izdzīvotu! Bet vispareizāk būtu lūgt par to, lai Dievs par viņiem apžēlojas un lai notiek viss pēc Dieva prāta.

Japānai vajag steidzamu palīdzību ar lūgšanām! Esi viena no tām, kura var viņiem palīdzēt. Pasaki arī savām draudzenēm, lai arī viņas lūdz Dievu par šo zemi!

Ja vēlies un vari palīdzēt vēl  vairāk, ieej mājaslapā www.redcross.org .

Ar mīlestību, :*

Anna

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: