Kā sarīkot dzimšanas dienas ballīti

14 Mar

Kad tuvojas dzimšanas dienas ballīte, vienmēr liekas, ka gan jau būs jautri, bet kad tu domā ko jūs darīsiet, tad galvā tobrīd ir tukšums…

Tāpēc es tev varu šo to ieteikt no savas pieredzes  – kā sarīkot īstu tusiņu. Negarantēju, ka viss izdosies, bet es centīšos. 😉

 

  • Pirmkārt, tev ir jādomā nevis ko jūs ēdīsiet, bet kur jūs svinēsiet. Izvēle ir ļoti plaša, tāpēc iesaku izvēlēties pēc atsauksmēm internetā vai apjautāt savus draugus un vadīties pēc viņu pieredzes un atsauksmēm. Jūs varat svinēt mājās, boulinga klubā, slidotavā, izklaižu centros vai kaut kur citur. Vislabāk būtu, ja jūs pēc tam vēl aizbrauktu uz kādu jauku kafeinīcu.
  • Ja svinības notiks mājās, tad tev būs jāizdomā dažas nodarbības, piemēram, spēles – “luksafors”, “mēmais šovs”, galda spēles un kādas citas spēles, varbūt arī dejosiet. Tāpēc būs jāsagatavo forša mūzika. Bet, ja tas viss notiks kādā izklaižu klubā, tad tev ir jāizdomā, kā jūs tur nokļūsiet –  ar mašīnu vai ar kādu citu transportu.
  • Vēl tev būs jāizdomā ko jūs uzkodīsiet. Izklaižu vietā tie varbūt būs kādi kokteiļi vai kaut kas cits, ko pasūtīsiet. Bet mājās tā noteikti būs torte, dzērieni, uzkodas.
  • Tumšajos vakaros kā ballītes pārsteigums būtu salūts, bet karstā vasarā, ārā jautrs pasākums būtu šļūcamā plēve, pa kuru pārlej ūdeni un tad šļūc no kalniņa. Var aizvest draugus uz baseinu vai jūru (protams ar vecāku atļauju).
  • Ja vēlies, vari arī noteikt savus ballītes tērpu noteikumus. Piemēram, uz dzimšanas dienas ballīti visiem būtu jāierodas ar kādu rozā krāsas akcentu  vai arī visām meitenēm jāierodas puķainās kleitās, bet zēniem ar krāsainām kaklasaitēm.

Nu, lūk, tagad tev būs brīnišķīga ballīte! Un arī ciemiņiem patiks!

Turēšu īkšķus par tevi. 😉

Anna

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: