Iepirkšanās diena

11 Mar

Par modi mēs priekšstatu gūstam no personībām, modelēm, pop-zvaigznēm un Holivudas zvaigsnēm, ko redzam televīzijā. Un to visu redzot, ari mums gribas ģērbties stilīgi un atbilstoši modei.

Iespējams, ka pavisam drīz arī tu ar mammu nolemsiet papildināt tavu pavasara garderobi. Ko es tev ieteiktu izdarīt, pirms to nolemjat?

  • Vispirms izņem visu no saviem plauktiem un izdari visu savu esošo apģērbu revīziju. Atliec prom (nezinu kur, izlem ar mammu) tos apģērbus, kas ir par mazu, par vecu, nemoderni, kurus zini, ka noteikti nenēsāsi, pat, ja tavai mammai tie liekas ļoti jauki. Ziemas apģērbu noliec kaut kur citā vietā un savus pakaramos un plauktus sāc piepildīt ar pavasara tērpiem.
  • Vispirms sastādi sarakstu no apģērbiem, kas šobrīd tev nepieciešami un bez kuriem tu apieties nevari. Prioritāti dod tiem apģērbiem, kas ir šobrīd vissvarīgākie (pavasara zābaki šobrīd noteikti būs svarīgāki, nekā topiņš).
  • Pirms iepērc  apģērbus skolai, atceries kāds ir pieļaujamais ģērbšanās stils tavā skolā un kas skolā noteikti nav pieļaujams.

  • Pirms ej uz veikalu, labāk izsērfo modes žurnālus, interneta blogus par modi, izvēlies savu tipu, stilu utt., ja tu to taisies mainīt. Un tikai tad izlem, ko vēlies iegādāties un ieraksti to savā vēlamo pirkumu sarakstā.
  • Tev nav jāizmet visi esošie apģērbi, kas ir skapī. Tieši otrādi – izpēti tos un izdomā kā tu savu stilu vari uzlabot, izmantojot jau to kas ir un piepērkot klāt, varbūt, kaut ko pavisam niecīgu.
  • Neļauj mammai iet uz veikalu tev pirkt drēbes vienai, jo, ja viņa iegādāsies kaut ko tādu kas tev nepatiks – būsiet nelaimīgas abas.
  • Viennozīmīgi izmantojiet atlaižu dienas veikalos – tā var iepirkties DAUDZ lētāk!

Kad izvēlaties dienu iet iepirkties, vienojaties abas, ka tam jums būs pietiekoši daudz laika, ka jūs abas nesteigsieties, nenervozēsiet un nemudināsiet viena otru.

Vēl foršāk, ja pēc iepirkšanās dienas varēsiet atļauties abas ieiet iemīļotajā kafejnīcā, lai atpūtinātu kājas, papriecātos par pirkumiem un izdzertu kokteili vai apēstu picu.

(Šo rakstu mēs veidojām kopā ar mammu)

Anna

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: