Top 10 dziesmas Martā

9 Mar

Jau atkal ir pienācis laiks uzzināt  mēneša top 10.  Tāpat kā pagājušo reizi, varēsim visas kopā atcerēties iepriekšējo top 10, un salīdzināsim cik augstu mūsu dziedātāji ir tikuši top 10 bariņā. 😉

 

 

1.*Lady GaGa – Bon This Way Lady Gaga netaisās un nevēlās  iet ne uz leju, ne arī uz augšu, jo kur tad vēl augstāk.


2. Cee Lo Green – F**k You (Forget You) Acīmredzot starp Katy un Cee ir noticis kautiņš, viņi samainījās vietām. Un man tas nepatīk, jo cik tad ilgi var ar tādu dziesmu noturēties top 10.

 

3. Bruno Mars – Gerenade Es nesaprotu, viņš ir pielīmēts ar superlīmi pie 3. vietas? Laikam gan, jo viņš tur jau sēž veselu mēnesi.

4. Pink – F**kin’  Perfect No 5. vietas uz 4. vietu laikam tāpēc, ka Rihanna iespraukusies mazliet zemāk un pacēla Pink uz augšu.

5. Rihanna – S&M Rihanna nepadodas un no 8. vietas uzlidoja  uz 5. vietu.

6. Katy Perry – Firework Katrai dziesmai pienāk laiks, kad tā “lido” uz leju arvien ātrāk, jo nāk arvien jaunas un jaunas dziemas mūsu top 10 bariņā.

7. Enrique Iglesias Feat. Ludacris & DJ Frank E – Tonight (I’m Lovin’ you) Nemaz nevēlos komentēt. Jūs jau zināt manas domas par šo dziesmu.

8. Katy Perry – E.T. Es vispār pirmo reizi dzirdu, ka tāda dziesma pastāv. Nesaprotu kā viņa tika 8. vietā, ja neviens skolā viņu pat nepiemin?

9. Jennifer Lopez Feauturing Pitbull – On The Floor Tā tik ir dziesma!!! Jennifera Lopeza no vairāku gadu brīvlaika atgriezusies ne ar vienu kavējumu. Uzreiz dzied 2011. gada stila mūziku. Bet tu tikai noklausies! Tā ir īsta disco mūzika. Es domāju, ka šī dziesma var nonākt arī pirmo 3 dziesmu vidū.

10. Dr. Dre Featuring Eminem & Skylar Grey – I Need A Doctor Vispirms man ir jautājums… Kas tā vispār par melodiju? Es vispār nezinu vai tā ir dziesma… Kaut kāds kiš-miš!

Skanīgu tev Martu!!! :*

 

Anna

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: