Meiteņu stils 2011 2. daļa

23 Feb

Ja iepriekšējā rakstā par Meiteņu stilu es nestāstiju par tavu ģērbšanās stilu skolā un ārpus tās, tad varbūt, beidzot,  ir pienākusi tava kārta uzzināt par Meiteņu stilu 2011.

Stilīgā meitene, kura tiešām seko stilam!

Stilīgām meitenēm man ir jāstāsta par stilīgo Emma Stone, lai uzzinātu ko vairāk par stilu.

(1.attēls)                  (2.attēls)                 (3.attēls)                    (4. attēls)


(1.attēls) Ļoti vienkārša kleita. Veikalā var izskatīties tik vienkārša, ka nemaz nekristu acīs, bet kleita ir apburoša. Kurpes ir pieskaņotas. Protams, papēdis man ir pārāk augsts, bet viņa var nēsāt tādu papēdi. Taisni mati, arī kleita.

(2.attēls)Tagad tādas kleitas ir modē – košas un ar zeltu, vienkāršas, tādas kā iepriekšējā bildē, tikai šeit ir ar garākām piedurknēm. Skaistas kurpes ādas krāsā. Neesi pamanījusi, ka viņai nepatīk nēsāt zeķubikses? Tas tāpēc, ka viņai ir skaistas, brūnas kājas. Taisni, bet galiņos skruļļaini mati.

(3.attēls) Beidzot, varam parunāt par ikdienas apģērbu. Kā jau visiem zināms, bikses ar šauriem galiem joprojām ir modē. Ieteikums tev – nepērc vienkrāsainas  bikses. Piemēram, kā redzams attēlā, bikses ir zilā krāsā, kurām pa vidu ir gaišāks tonis. Jūrnieku krekliņš, kā jau var redzēt ar lencītēm. Skaista žakete, piemērota apģērbam. Taisni, mazliet pinkaini mati. Viņai piestāv! Todien viņa bija zilā krāsā. Starp citu, es jau sen gribēju nopirkt tādu žaketi. Vai kāds nav kaut kur tādu redzējis? 😉

(4.attēls) Jau atkal taisni un mazliet pinkaini mati. Pieguļoša taisna, spīdīga kleita. Viņai visas kleitas ir apmēram 20 cm uz augšu no ceļgala. Ikdienā tā nevar nēsāt, jo citādi, ja tev kaut kas nokritīs tev vajadzēs pietupties, bet tu jutīsies neērti, jo zināsi, ka visi redzēs tavu dibenpusi. Melnas kurpes… Ā, pemirsu pateikt. Tagad modē ir apaļi purngali kurpēm. Manām kurpēm arī ir apaļi purngaliņi. Uz dzimšanas dienu es palūdzu nopirkt man jaunas kurpes ar normālu papēdi un normālu purngalu. Starp citu, man arī ir gandrīz tādas pašas kurpes kā viņai, tikai ar zemāku papēdi!

Tāds ir stils stilīgajām meitenēm, bet, ja, joprojām, tas nav tavs tips, tad gaidi savu kārtu. 😉

Anna

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: